Sposoby i zasady płatności oraz dostawy w wydawnictwie GOLDIN. 

 

Możliwość płatności elektronicznych, płatności kartą płatniczą oraz poprzez kod BLIK na rzecz sklepu goldin.pl świadczy firma:

 

PayU SA z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy ul. Grunwaldzkiej 186, krajowa instytucja płatnicza, nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego, wpisana do Rejestru usług płatniczych pod numerem IP1/2012, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399, o kapitale zakładowym w wysokości 4.944.000 PLN, w całości opłaconym, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 779-23-08-495, REGON 300523444

która przyjmuje oraz obsługuje płatności na rzecz sklepu dostępnego pod adresem goldin.pl

 


Dostępne metody płatności w sklepie goldin.pl to:

 

– BLIK

 

– Płatność online z Tpay

 

– Płatność kartą z Tpay

Dostępne rodzaje płatności:pośrednictwo zewnętrznego operatora płatności (przedpłata) Tpay: Krajowy Integrator Płatności S.A. z siedzibą w Poznaniu,
plac Andersa 3, 17 piętro, 61-894 Poznań,
wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
pod numerem 0000412357,
NIP 7773061579, REGON 300878437,
o kapitale zakładowym 5.494.980 PLN wpłaconym w całości.Pozostałe [nie mniej ważne] informacje:W przypadku zdarzenia, którego skutkiem jest zwrot środków płatniczych dotyczących transakcji dokonanej przez klienta, sprzedający realizuje w/w zwrot na ten sam instrument płatniczy, za pomocą którego klient dokonał płatności.Udostępniony przez sprzedawcę sposób dostawy produktów obejmuje przesyłkę elektroniczną (e-mail), wysyłkę poprzez Pocztę Polską, oraz kurierów i Paczkomatem Realizacja zamówienia odbywa się do 24 godzin w dni robocze licząc od daty zaksięgowania zapłaty za zamówiony towar na koncie sprzedawcy lub w przypadku płatności kartą płatniczą, od daty uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności. Deklarowany czas wysyłki dla większości zamówień to 15 minut od czasu potwierdzenia wykonania płatności przez klienta i jego pozytywna weryfikacja. Dotyczy płatności za zamówienia przedmiotów w wersji elektronicznej. 24 godziny to w przypadku wysyłki przedmiotów elektronicznych, czas maksymalny w ciągu którego zamówienie zostanie dostarczone do kupującego. W przypadku przedmiotów fizycznych, to czas w którym zamówienie zostanie zamówione do wysyłki dla klienta.


Przedmiotem oferty i sprzedaży detalicznej oraz hurtowej sklepu są książki, audiobooki, e-booki oraz inne treści. Oferowane produkty dostępne są w sklepie w formie produktów lub usług elektronicznych.


Wszystkie podane na stronie sklepu ceny są podane w polskich złotych i są cenami brutto tj. zawierają podatek VAT oraz są cenami ostatecznymi. W cenę oferowanego produktu nie jest wliczany koszt przesyłki. Koszt wysyłki jest zawsze darmowy i wynosi zero, bez względu na ilość oraz rodzaj zamawianych produktów.


Składanie zamówień odbywa się przez stronę sklepu korzystając w tym celu z formularza zamówienia nie wymagającego rejestracji. Nie jest możliwe dokonywanie zamówień drogą telefoniczną, ani poprzez wysyłkę wiadomości e-mail.


Dokonywanie zakupu w sklepie odbywa się poprzez wybór danego produktu w sklepie i kliknięcie przycisku potwierdzającego zamiar dokonania zamówienia. W kolejnym kroku klient przechodzi do określenia sposobu realizacji płatności oraz dostawy produktu.


W sytuacji, w której dane teleadresowe klienta są niezgodne z faktycznymi informacjami sprzedawca zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w ramach umowy sprzedaży oraz zwrot środków do kupującego jeżeli zamówienie nie może zostać zrealizowane, w wyniku błędu: np. źle podany, niepoprawny adres e-mail kupującego podany podczas składania zamówienia.